ورود به حساب کاربری

قوانین و مقررات سایت

معرفی

ویزاجت یک سامانه اینترنتی تخصصی در زمینه ارائه خدمات درخواست ویزا بصورت آنلاین می‌باشد که به عنوان یک سایت ایرانی، از قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران ، قوانین جرایم اینترنتی و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی پیروی می نماید.

اهداف سایت

هدف از ایجاد این سایت ارائه بهترین خدمات با کمترین هزینه برای متقاضیان می باشد.
ویزاجت وظیفه جمع آوری به روزترین اطلاعات و قوانین صدور ویزا از کشورهای مختلف را بر عهده دارد و این اطلاعات را بدون هزینه در اختیار عموم قرار میدهد.

عضویت و اعضاء

برای عضویت و استفاده از خدمات ویزاجت ، لازم است تمامی قوانین و مقررات این صفحه نیز خوانده و رعایت شود؛ در غیر این صورت مسئولیت پیامدهای احتمالی متوجه کاربر خواهد بود. عضویت در سامانه ویزاجت بیانگر پذیرفتن قوانین و مقررات سایت توسط کاربر است. تمامی کاربران موظف هستند اطلاعات خواسته شده برای عضویت را به طور کامل و صحیح وارد کنند. مسئولیت نادرست بودن اطلاعات برعهدۀ خود فرد است. اطلاعات شخصی کـاربران کاملاً محرمانه بوده و ویزاجت تـمام تـلاش خود را برای محـافظت از اطلاعات شخصی کاربران می‌کند. لـذا جهت حفظ حریم اطلاعات شخصی کاربران، کاربر باید تعهد بدهد تا عامل هر گونه سوء استفاده از اطلاعات موجود در سـایت نشود و هیچ‌گونه معاونت و یا مشارکتی در این امر نداشته باشد. و در صورت اطلاع از هرگونه سوء استفاده از اطلاعات توسط اشخاص دیگر را در اسرع وقت به مدیریت سایت ویزاجت اطلاع دهد.

مسئولیت استفاده و حفاظت از رمز عبور و نام کاربری به عهده ی کاربر بوده و نیز هرگونه دریافت سفارش خدمات و پشتیبانی از طریق آن نام کاربری و رمز عبور صورت میگیرد.

کاربران متعهد می‌شوند که اطلاعات خود را هنگام عضویت و ثبت درخواست به صورت صحیح در وب‌سایت وارد نمایند. در صورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، مسئولیت عواقب بعدی این عمل بر عهده‌ی کاربران خواهد بود.

کاربر متعهد می‌شود هرگونه تغـییر در مشـخصـات فردی خود را در اسـرع وقت در وب‌سایت ویزاجت اصلاح نماید. در غیر این‌صـورت این وب‌سایت هیچ مسئولیتی در قبـال تبعات ناشی از عدم صحت اطلاعات موجود نخواهد داشت.

اگر درخواست توسط کاربر لغو شود، بازپرداخت آن تنها از طریق شماره‌ی حساب یا کارت بانکی که پرداخت توسط آن انجام شده امکانپذیر خواهد بود. روند بازپرداخت وجه ممکن است تا یک هفته به طول انجامد.

ارسال و نشر مطالب

ویزاجت پایبند به قوانین مربوط به حقوق مالكیت معنوی بوده و خواستار رعایت این حقوق توسط تمامی مخاطبان سایت می‌باشد. خدمات و محتـوای عرضه شده توسط وب‌سـایت ویزاجت جهت استـفاده‌ در این وب‌سـایت تولید می‌شوند. هر گونه سوءاستفـاده از اطلاعات، متن‌ها، عکس‌ها، نقشه‌ها، طرح‌ها، لوگو و... از این وب‌سایت پیگرد قانونی دارد نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس، در انحصار ویزاجت است و برداشت، نقل و هرگونه استفاده از مطالب سایت، تنها با آوردن نشانی صفحۀ مطلب و نام سایت ویزاجت مجاز می باشد.

همچنین هرگونه سوء استفاده از نام ویزاجت، سایت اینتـرنتی ویزاجت، مکاتبه از طرف ویزاجت و یا استـفاده از نام های مشابه که شبهه مشابهت و تطابق را ایجـاد نمـاید ممنوع بوده و از مـراجع قانونی ذی‌صلاح در داخل و یا خارج از کشور قابل پیگرد خواهد بود.

حوزه قوانین

ویزاجت مختار است هر بخش از این مقررات سایت را در هر زمانی تغییر دهد. آخرین نگارش این متن همواره در این آدرس در دسترس است و مخاطبین می‌بایست بعد از مطالعه‌ و آگاهی کامل از آخرین نسخۀ این قوانین، از خدمات سایت ویزاجت استفاده نمایند. در صورت مخالفت با هر یک از بندهای این متن، امکان ارائۀ خدمات توسط ویزاجت به مخاطب وجود ندارد.