ورود به حساب کاربری

سوالات متداول

شاید برای شما هم سوال باشد...

ویزای مولتی پل یا چند بار ورود، ویزایی است که تا زمان مدت اعتبار، دارنده این نوع ویزا اجازه تردد و همچنین ورود و خروج از کشور صادر کننده را به صورت نا محدود دارد.

همانطور که نام این ویزا نشان می‎دهد اعتبار آن برای یک مرتبه ورود و خروج از یک کشور است و به دنبال ترک کشور مقصد حتی اگر از اعتبار آن باقی مانده باشد، باطل می‎شود.

Schengen نام منطقه ای مرزی در کشور لوگزامبوگ که معاهده شینگن در آنجا منعقد شد. طبق این معاهده تعدادی از کشورهای اروپایی داری مرز واحد میباشند، بنا براین قوانین تردد برای اعضای این پیمان و همچنین صدور روادید برای مسافران جهت ورود با این کشورها به صورت یکپارچه در آمد.

با در اختیار داشتن ویزای شینگن به 26 کشور اروپایی شامل : اتریش، بلژیک، جمهوری چک، دانمارک، استونی، فنلاند، فرانسه، آلمان، یونان، مجارستان، ایسلند، ایتالیا، لتونی، لیتوانی، لوکزامبورگ، مالت، هلند، نروژ، لهستان، پرتغال، اسلواکی، اسلوونی، اسپانیا، سوئد، سوییس و لیختن اشتاین می توان سفر کرد.

در صورت معتبر بودن ویزا، به ازای هر 6 ماه 90 روز می توان اقامت داشت.

بله، به طوریکه شرکت بیمه کننده می بایست حداقل تا سقف 30.000 یورو، هزینه درمان و خسارت ها را متعهد شود.

ویزای توریستی کانادا به اندازه میزان اعتبار پاسپورت مسافرین اعتبار دارد. و با توجه به اینکه حداکثر اعتبار پاسپورت ایرانی 5 سال می باشد، برای ایرانیان با 5 سال اعتبار صادر میشود. این اتفاق برای سایر انواع ویزای کانادا تغییر می کند.

در مورد ویزای توریستی، دارنده ویزا می تواند 6 ماه اقامت داشته باشد و پس از 6 ماه باید 1 ماه خارج از کشور کانادا سپری کند و مجددا وارد کانادا شود. این اتفاق برای سایر انواع ویزای کانادا متفاوت است.

number 9 tabl e

پس از صدور ویزای سه ماهه مولتی امارات، مسافر مجاز است از تاریخ اولین ورود خود به کشور امارات به مدت 3 ماه به تعداد نا محدود از کشور امارات خارج و وارد شود.

تمکن مالی سندی معتبر است که توسط بانک عامل، بنا به درخواست دارنده حساب جهت نشان دادن مقدار موجودی حساب صادر می شود. درخواست کننده می تواند باقی مانده حساب خود را به صورت یورو و یا دلار از بانک خود درخواست کند. همچنین نامه تمکن مالی می تواند به صورت لاتین و یا فارسی باشد. گواهی تمکن مالی باید روی سربرگ بانک صادر شود و اطلاعات تماس بانک مانند آدرس پستی، شماره تماس و آدرس ایمیل، شماره حساب و تاریخ افتتاح حساب در گواهی ذکر شده باشد.

متاسفانه کشور امارات در خصوص صدور روادید در مقایسه با سایر کشورها نامنظم عمل میکند. اما معمولا صدور ویزای امارات حدود 7 روز کاری زمان میبرد، که این زمان بسته به فصل سفر، تعداد سفرهای گذشته درخواست کننده ویزا به امارات، سن و جنس متقاضی و همچنین نوع ویزای درخواست شده متغییر می باشد.

جهت گرفتن ویزای هر کشور نیاز به مدارک متفاوتی میباشد که این مدارک بر حسب صلا حدید سفارتخانه ها و کنسولگری ها تعیین میگردند. شما می توانید از طریق سایت www.visajet.ir اطلاعات لازم را در مورد شرایط اخذ ویزای کشور مورد نظر را بدست آورید.

با سلام ، احتمالا پرونده ی اقامت شما به طور کامل در اداره مهاجرت کشور امارات بسته نشده، لطفا این مورد را پیگیری کنید و پس از آن درخواست ویزای مجدد بدهید چون در صورت عدم مشخص شدن اتمام اقامت شما مجددا جهت دریافت ویزا به مشکل برخواهید خورد.

متاسفانه پس از گذشت زمان اعتبار ویزا امکان تمدید ویزا وجود ندارد و میبایست جهت ویزای مجدد اقدم نمایید.

ویزای کشور امارات برای تردد به تمامی شهرها می باشد. با توجه به اینکه حجم سفرهای ایرانیان به شهر دبی بیشتر می باشد، به اشتباه ویزای دبی به جای ویزای امارات مصطلح شده است.

سلام، شما امکان استفاده از ویزای صادر شده را دارید ولی توجه داشته باشید که بابت ویزای دوم حتما درخواست کنسلی خود را اعلام کنید به این علت که در اقدام بعدی جهت سفرهای بعدی ویزای شما ریجکت خواهد شد .

سلام و درود بر شما همراه گرامی؛ در نظر داشته باشید که ویزای توریستی 14 روزه امارات به صورت یک بار ورود می باشد، بنابراین پس از یک هفته از اقامت شما و ترک کشور امارات به صورت خودکار ویزای شما منقضی می شود و شما برای درخواست مجدد ویزا محدودیتی نخواهید داشت.

مبلغی که شما جهت صدور ویزا پرداخت می کنید، در مسیر مالیات سفارت جمهوری آذرباییجان هزینه شده است، پس در هر صورتی که از ویزای خود استفاده نکنید و یا حتی در صورت پذیرفته نشدن درخواست ویزای شما، هزینه پرداختی بابت ویزا غیرقابل استرداد می باشد.

با توجه به اینکه پرونده ی اقامت شما در اداره مهاجرت کشور امارات بلاتکلیف شده، برای درخواست ویزای امارات به مشکل برخواهید خورد لطفا قبل از اقدام برای ویزا مراحل لازم جهت کنسل کردن اقامت خود را انجام دهید .

در صورتیکه نوع ویزای شما مولتی ( چند بار ورود) باشد، می توانید از آن ویزا استفاده کنید. اما در غیر اینصورت ویزای شما پس از خروج از کشور امارات منقضی شده است.

با سلام، خیر متاسفانه این امکان پس از صدور ویزا وجود ندارد. تبدیل کردن نوع ویزای امارات فقط در ویزای14 روزه به یک ماه امکانپذیر میباشد.

با سلام خدمت شما همراه عزیز؛ در ابتدا تقاضا دارم به دلیل گستردگی سوالات و تاخیر در امر پاسخگویی پوزش ما را پذیرا باشید. بله شما جهت اقدام برای ویزای امارت نیاز به همراهی یکی از والدین خود دارید.

با توجه به اینکه ویزای کشور امارات به صورت الکترونیکی می باشد، بنابراین پرینت فایل ویزا برای خروج از ایران و ورود به امارات کفایت میکند. در مورد بلیط پرواز نیازی به اصل و حتی پرینت فایل نیست و نسخه الکترونیکی آن کارساز است

در صورتیکه حداقل 10 روز زمان تا سفر وجود دارد می توان به صورت عادی اقدام کرد. اما در این موارد توصیه میشود که از درخواست ویزای فوری (Urgent) داده شود.

با سلام و ارادت خدمت شما همراه عزیز؛ با توجه به اینکه شما با پاسپورت ایرانی وارد خاک امارات می شوید، لازم است که قبل از سفر خود ویزای امارات را تهیه نمایید.

در فرهنگ نامگذاری اعراب، نام پدر بین نام و نام خانوادگی آورده میشود. این روش برای ویزاهای صادر شده از کشور امارات هم صدق میکند.

ویزای الکترونیکی E Visa، جهت سهولت در فرآیند سفر متقاضی صادر میشود و بسیاری از کشورها صدور ویزای الکترونیکی را یکی از شاخص های کلیدی در خصوص پیشرفت در IT و دولت الکترونیک می دانند. در این نوع ویزا هیچ گونه مدارک به صورت فیزیکی رد و بدل نمی شود. کشور استرالیا پرچمدار صدور ویزای الکترونیکی است.

ویزای لیبلی، به ویزایی که به صورت برچسب در صفحات داخلی پاسپورت متقاضی الصاق می شود گفته میشود. که مدت اعتبار، اطلاعات متقاضی، بارکد و ... در آن درج میشود.

ویزای فرودگاهی به ویزایی اطلاق میشود، که در بدو ورود به مسافر اجازه ورود به خاک آن کشور داده میشود. ویزای فرودگاهی می تواند به صورت رایگان و یا در ازای دریافت مبلغی از مسافر صادر شود.

حداکثر زمان اقامت در کشورهای بدون نیاز به ویزا برای مسافران در جدول زیر آمده است. کشورهایی که برای مسافران ایرانی نیاز به ویزا ندارند کشور مدت زمان اقامت بدون نیاز به ویزا ارمنستان 90 روز اکوادور 90 روز ایالت فدرال میکرونزی 30 روز ترکیه 90 روز دومینیکا 45 روز گرجستان 21 روز مالزی 15 روز هائیتی 90 روز ونزوئلا 15 روز مدارک ترجمه شده تا چه مدت اعتبار دارند ؟ مدارک ترجمه شده تا 6 ماه پس از تاریخ ترجمه معتبر میباشند.

وقت سفارت قراری از پیش تعیین شده برای مصاحبه و بعضا انگشت نگاری می باشد. که این زمانبدی جهت نظم بخشیدن به امور متقاضیان اخذ ویزا می باشد. بنابراین افرادی که مقاضی ویزا هستند، جهت ارائه مدارک مورد نظر به سفارت می بایست از قبل وقت ملاقات رزرو نمایند.

برای رزرو وقت مصاحبه سفارت تنها نیاز به اطلاعات پاسپورت می باشد، اما در برخی دیگر نیاز به مدارک کامل تری هست که شما می توانید مدارک کامل را با انتخاب سفارتخانه ها و مقصد مورد نظر در سایت ویزا جهت مشاهده نمایید.

تعیین دقیق روز وقت سفارت امکان ندارد زیرا این زمان‌بندی توسط سیستم انجام می‌شود و با توجه به ظرفیت وقتهای خالی و همچنین تاریخ درخواست شما نزدیک ترین زمانبندی انجام خواهد شد.

جهت مشاهده وقت موجود سفارت آمریکا باید کلیه مراحل ثبت درخواست و واریزی سفارت را انجام دهید و پس از آن در صورت باز بودن وقت های سفارت, ظرفیت های موجود را مشاهده و انتخاب کنید.

برای همه کشورهایی که جهت احراز هویت به انگشت نگاری نیاز دارند، باید وقت مصاحبه از قبل تعیین گردد. این کشورها شامل: کلیه کشورهای عضو معاهده شینگن، آفریقای جنوبی، مکزیک، کوبا، قبرس جنوبی، آمریکا، کانادا، انگلستان و ژاپن می باشد.

در صورتیکه سفارت مورد نظر شما در ایران کنسولگری داشته باشد و همچنین شما از گزینه مصاحبه در ایران استفاده کرده باشید مصاحبه در ایران انجام خواهد شد در غیر این صورت امکان مصاحبه در کشورهای دیگر بر حسب انتخاب شما موجود می باشد.

ما جهت سهولت در امورشما فرمها را به زبان فارسی ترجمه کرده ایم.

خیر، متاسفانه با توجه به اینکه وقت سفارت توسط سیستم یکپارچه از طرف سفارتخانه ی مربوط انجام میشو د، ابتدا باید وقت قبلی خود را لغو و همزمان درخواست خود را برای وقت جدید اعلام کنید.

با سلام، شما حداکثر سه ماه قبل از سفر خود می توانید جهت تعیین وقت سفارت اقدام کنید.

خیر، دریافت وقت سفارت به منزله تعیین وقت جهت انگشت نگاری و ارائه مدارک به سفارت می باشد.

با سلام، خیر متاسفانه وقت سفارت هر شخص با مشخصات همان فرد تعیین شده و امکام واگذاری آن به دیگران وجود ندارد.

مدارک مورد نیاز جهت پیکاپ پاسپورت برای هر سفارتخانه ای متفاوت می باشد. همچنین شما می توانید جهت مشاهده مدارک مورد نیاز برای پیکاپ پاسپورت به سایت ویزا جت مراجعه فرمائید.

بله، پاسپورت هر فرد باید توسط خود شخص در قسمت مربوطه امضاء شود. لازم به ذکر است امضای پاسپورت باید مطابق با امضای وکالت نامه باشد. برای کودکان زیر 12 سال، پدر یا مادر باید امضاء کنند.

درود بر شما، سفارت کانادا پس از بررسی کامل مدارک شما ایمیلی ارسال خواهد کردکه ممکن است این ایمیل جهت تایید ویزا و یا عدم تایید ویزای شما می باشد که موارد بستگی به محتوای ایمیل ارسالی دارد.

بله، کلیه مدارک شما به همراه پاسپورت پس از پیکاپ به شما بازگردانده میشود.

شما میتوانید از دو راه برای برگشت به ایران اقدام کنید. اول: مراعه به سفارت انگلستان و استفاده از خدمات پاس بک، پاسپورت خود را تحویل بگیرید و مجددا به هنگام جواب سفارت، پاسپورت خود را به سفارت تحویل دهید. دوم: مراجعه به سفارت ایران و دريافت برگه عبور؛ که این برگه جهت خروج از کشور و ورود به ایران معتبر می باشد.

پس از دریافت پاسپورت توسط سفارت، کلیه مراحل تحت کنترل سفارت می باشد و ممکن است فرآیند تحویل پاسپورت از سفارت تا چندین روز هم به طول بیانجامد.

با خرید از ویزاجت تنها با چد کلیک ساده میتوانید کامل ترین اطلاعات را در مورد شرایط ورود ،قیمت و انواع ویزاهای به کشور مورد نظر مطلع شوید و پس از آن درخواست خود را به صورت کاملا آنلاین ثبت نام کنید ، هم چنین در صورت نیاز به تحویل و دریافت مدارک شما نمایندگان ما در تمام مناطق ایران آماده تحویل مدارک شما از درب منزل و یا محل کار شما میباشند.

جهت مشاهده ی کامل مراحل رزرو خرید و ثبت سفارش میتوانید به قسمت راهنمای خرید درسایت مراجعه کنید .

بلی ، البته در صورتی که تمایل به پرداخت ارزی دارید میتوانید از گزینه ی پرداخت در محل استفاده کنید .

در صورتیکه مدارک شما به سفارت مورد نظر اعلام شده باشد امکان تغییر و یا ویرایش نوع درخواست وجود ندارد.

بلی ، دریافت و تحویل مدارک در تمام نقاط شهر تهران به صورت رایگان میباشد .

با وارد شدن در حساب کاربری خود از طریق منوی بالای صفحه ی اصلی میتوانید کلیه ی مراحل سفر خود را به صورت آنلاین مشاهده نمایید.

عضویت شما با اولین ثبت درخواست تایید خواهد شد ، که در مراجعات بعدی با وارد کردن شماره تماس خود و دریافت رمز یک بار مصرف وارد حساب کاربری خود خواهید شد .

پس از ثبت نام با وارد شدن به حساب کاربری خود میتوانید اطلاعات خود را ویرایش کنید .

کلیه ی اطلاعات مورد نطر در مورد شرایط ورود و انواع ویزاها در سایت قابل مشاهده مبیاشد ، در صورت نیاز به تماس مستقیم واطلاعات بیشتر میتوانید با شماره ی28111028-021 تماس تماس حاصل فرمایید.

میتوانید از طریق ارسال پیام در قسمت انتقادات و پیشنهادات پیام خود را ارسال کنید و یا با ارسال ایمیل بهsupport@visajet.ir با ما در تماس باشید .

امکان ثبت در خواست برای کلیه ی کشورهایی که در حال حاضر برای ایرانیان ویزا صادر میشود وجود دارد فقط توجه داشته باشید که پیش از ثبت درخواست از داشتن کلیه ی مدارک مورد نیاز ویزا اطمینان داشته باشید

بلی ، شما در سایت ویزا جت میتوانید بدون هیچ گونه محدودیتی در تعداد مسافرین ،با وارد کردن اطلاعات صحیح درخواست ویزای خود را ثبت کنید .

با شماره پیگیری خود با کارشناس خود که در پروفایل شما مشخص شده است ، تماس بگیرید.

بلی ، پس از پذیرفتن قوانین مربوط به عقد قرار داد و تایید پرداخت قرارداد شما ثبت خواهد شد .

بلی، در کلیه ی نقاط ایران امکان دریافت و تحویل مدارک وجود دارد .

تحویل و دریافت مدارک در ساعات و روزهای کاری ویزا جت که در قسمت تماس با ما ذکر شده انجام پذیر میباشد .

بلی ،شما میتوانید در حساب کاربری خود جهت تحویل مدارک پس از ثبت درخواست و هم چنین جهت دریافت مدارک پس از مشخص شدن وضعیت درخواست، زمان و مکان مورد نظر خود را انتخاب کنید .